Reálie světa

Goto down

Reálie světa

Příspěvek pro Silas za Thu Nov 01, 2012 7:31 am

Vampýři

Vampýři vypadají jako lidé, ovšem mají mnoho neobyčejných vlastností, které bychom u smrtelníků nenašli. Patří k starodávné rase, jež oplývá nadlidskými vlastnostmi. Žijí pro krev – zabíjí pro ni, páchají zrůdné činy, nebo vykrádají krevní banky. Jejich pleť je bledá, tělo mají pevné a jejich největší zbraní jsou špičáky ostré jako břitva. Většinou se sdružují do skupin – rodin, klanů, v kterých žijí. Dbají na řád a hierarchii. Vlastnostmi se velice liší, ovšem jedno mají společné - libují si v moci a zbožňují manipulaci.

- zabít je může jen kůl zabodnutý přímo do srdce, useknutí hlavy
- jsou rychlí, silní,
- sluneční svit je oslabuje
- vlkodlačí kousnutí je oslabuje
- bez nedostatku krve slábnou, po měsíci bez přístupu hynou
- při přeměně se musí krev upíra dostat do kontaktu s krví člověka, následně postupná přeměna na upíra za 3-4 dny
- vznik během prvních křížových výprav (cca 1050 n.l)
- když zemře vampír, ten koho vytvořil, nezemře
- mohou ovládat mysl (záleží ovšem na tom jak jsou staří a jak silnou osobnost si chtějí podmanit – vlkodlaky ovládat nemohou)
- nemohou se rozmnožovat

Dlaci

Dlaci jsou zpola lidé, zpola zvířata. Jsou to krvelačné bestie, které žijí pro jedinou věc - maso! V našem světě existuje spousta druhů dlaků, od tradičních vlkodlaků, přes medvědodlaky až po takové pumodlaky. Jedná se o velmi rozmanitou skupinu, která netvoří nějaký ucelenější celek. Po světě se pohybuje mnoho různých dlaků, z nichž někteří tvoří menší smečky (nebo gangy když vystupují v lidské formě). Povahy dlaků jsou různé, od mrchožroutů, přes dlaky hromadící moc až po prachsprosté bestie ženoucí se za vůní masa. Dlaky dále můžeme dělit na "čistokrevné" = ti kteří se jako dlaci narodili a "stvořené" = ti kteří byli pokousáni. Obě skupiny se od sebe liší specifickými schopnostmi a vzezřením.

- rychlí, silní, velmi dobré smysly (lepší než upíři)
- možnost měnit se do zvířecích podob (za úplňku a po tréningu i mimo něj)
- jejich kousnutí oslabuje upíry
- jejich slabinou je stříbro - Způsobuje rány, které se špatně hojí, spaluje dlaky a otravuje jejich krev (i malý kousek stříbra, který není vytáhnut z těla dlaka jej může po jisté době zabít)
- silné regenerační schopnosti a delší život, nejsou však nesmrtelní
- mohou se rozmnožovat (a dělají to rádi)

"Čistokrevní"

- po proměně si zachovávají až děsivou dávku inteligence a dokáží překvapit i zkušeného lovce
- jsou o něco méně větší než "stvoření"
- mohou se naučit poměrně snadno ovládat

"Stvoření"
- jsou sice menší a jejich chování je po přeměně zvířečtější, ale všechny tyto neduhy vynahrazují notnou dávkou agresivity, brutality a nepředvídatelnosti
- na rozdíl od "čistokrevných" se mohou krom lidské a dlačí formy měnit i na zvířecí formu a snáze tak splynout s okolím
- jsou schopni ovládat některá divoká zvířata


Lovci

Většinou lidé, kteří se rozhodli bojovat se zlem, které představují upíři a dlaci. Jsou zkušení a cvičení v boji a vyhledávání. Žijí většinou inkognito na okraji společnosti. Nemají žádné speciální schopnosti či vlastnosti, krom svých znalostí dlaků či vampýrů, zbraní a jiných prostředků k jejich likvidaci. Lovci se většinou pohybují jako samotáři, nebývá však náhodné, když si několik lovců najde společného mentora, který je zaobstarává finančně a oni pro něj plní některé úlohy.
avatar
Silas
Admin

Poèet pøíspìvkù : 122
Join date : 30. 10. 12
Age : 25

Zobrazit informace o autorovi http://darkhe.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru