Londýn - 3.2.2014

Goto down

Londýn - 3.2.2014

Příspěvek pro Silas za Sun Feb 02, 2014 1:44 am

Londýn, 3.2.2014, 13 dní do úplňku.

Elizabeth se nacházela v Kensingtonském paláci, kde se měla střetnout s jistým německým vévodou.Dle všeho mělo jít o šarmantního muže, který ji před nedávnem přehodil v aukci na jeden velmi významný a drahocenný předmět, který chtěla zpět a tak jej pozvala, aby jej přemluvila...nátlakem, aby jí onen předmět prodal zpět.
Silas
Admin

Poèet pøíspìvkù : 122

Zobrazit informace o autorovi http://darkhe.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Re: Londýn - 3.2.2014

Příspěvek pro Ayano za Sun Feb 02, 2014 2:13 am

Elizabeth Evans

stála v malé, vstupní hale, která se nacházela před salónkem, v němž se měla odehrát ta velice důležitá schůzka. Vévoda von Braun nedávno získal v aukci důležitou relikvii, jež kdysi patřila vampýrům. Byl to náhrdelník nesmírné hodnoty. Elizabeth dostala pověření jej získat zpět, rozkazy šly přímo od královny.
Je pravda, že na akci udělala několik menších chyb - místo, aby se věnovala průběhu, nechala se Elizabeth od jedno nechutně bohatého hraběte pozvat na skleničku do baru, za druhé... Když se již v lehce ovíněném stavu dostala zpět do aukční síně, vyfoukl jí ho před nosem nějaký hezoun s uhrančivým pohledem.
Nebyla na sebe zrovna pyšná, proto to dnes musela napravit. Vyzbrojila se těmi nejpěknějšími, přiléhavými šaty, které měla. Vlasy se ji hezky točily do prstýnků, rtíky namalované, zelené očka jen zářila. Eliz byla k nakousnutí...
Ayano

Poèet pøíspìvkù : 74

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Silas za Sun Feb 02, 2014 2:28 am

Marcus

Po několika hodinách rychlé jízdy ze svého sídla se konečně ocitl na příjezdové cestě k místu setkání. Svým černým Fordem Mustang GT 350 zaparkoval před schody a vystoupil ven.
Na sobě měl dlouhý černý kabát, sako, černou košili a tmavé džíny.
Vlasy měl narychlo shrnuté nahoru. Po dlouhé a únavné cestě plné zastávek, jelikož Mustang byl velmi nespolehlivé a žravé vozítko, měl na tváři zachmuřený výraz. Nicméně vůz patřil k Marcusovým oblíbeným a ten jej chtěl vyvětrat.
Klíčky hodil obsluze, aby vůz zaparkovala a vydal se pomalu po schodech.
Pořádně ani nechápal, co tady dělal. Před pár dny koupil na aukci jednu starou cetku za několik miliónů a ihned nato se mu ozvala nějaká mladá anglická hraběnka, že si chce smluvit schůzku za účelem domluvy.
Pomalu vešel dovnitř a uzřel ji.
Musel uznat, že tahle třiadvacetiletá angličanka v sobě měla půvab za všechny ty ošklivé angličanky dohromady.
Jemně nasál vůni a pocítil decentní vůni parfému, která však nepřebíjela její osobitou vůni.
Hádám, že vy budete Elizabeth Evans... Jeho hlas byl hrubý a až děsivě monotónní.
Jmenuji se Marcus, Marcus von Braun.
Silas
Admin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Ayano za Sun Feb 02, 2014 11:17 am

Elizbabeth Evans

Otočila se jeho směrem. Na tváři ji vyvstal příjemný úsměv. Ale jde vidět, že má mysl se nenechá jen tak otupit, i přes to víno si jeho tvář dokonale pamatuju - Hezoun.
"Těší mě, pane Braune, já jsem skutečně Elizabeth Evans," řekla svým podmanivým hlasem a pokynula mu směrem ke dveřím sálu. "skutečně mě těší, že jste dorazil. Je mi jasné, že asi úplně přesně nechápete smysl mého pozvání... Pokud souhlasíte, můžeme jít dovnitř, já vám vše vyložím.."
Eliz se otočila na podpatku a otevřela zdobené dveře sálu. Místnost to byla menší, vypadala úplně stvořena pro návštěvy menšího počtu hostů. Celému prostoru vévodil stůl, na němž byl postaven velký svícen. V rohu místnosti byl krb, na zemi červený koberec, na stěnách historické obrazy. V rohu čekal sluha, kterému hraběnka pokynula.
"Vévodo, co byste si dal k pití?"
Ayano

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Silas za Sun Feb 02, 2014 11:30 am

Marcus

Na tváři se mu mihl letmý úsměv.
Také mě těší Lady Evans...
Popošel více dovnitř a nechal za sebou zavřít dveře.
Uznávám, že mírně tápu...ale jsou tu jisté indície...
Rázným krokem vešel do sálu a vyrazil ke stolu.
Když jsem ale odjížděl, nečekal jsem, že Lady Evans bude někdo...tak pohledný...
Samozřejmě lhal, než odjel tak si Lady Evans pořádně proklepl.
Pomalu došel až ke stolu, svlékl si kabát a usadil se.
Tequillu...stříbrnou... Odpověděl suše.
Takže...Lady...jaký je doopravdy účel tohoto setkání?
Silas
Admin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Ayano za Sun Feb 02, 2014 11:41 am

Elizabeth Evans

"Já chci sklenku vína.."

Pak se Eliz usadila na pohodlnou židli naproti Marcusovi a a zastrčila si pramen vlasů, který ji lechtal na tváři za ucho. Když ji složil poklonu, lehce se usmála a pohlédla mu do očí. Ale moc dlouho ten oční kontakt neudržela - byl až moc spalující.
"Děkuji, vévodo, možná si pamatujete, že jsme se naposledy viděli tak letmo na aukci, na níž jste si pořídil starodávný náhrdelník. Já o něj ale mám zájem - velký...  Myslím si, že my dva bychom se mohli nějak domluvit. Na penězích nezáleží.." řekla spiklenecky s úsměvem.
Ayano

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Silas za Sun Feb 02, 2014 11:53 am

Marcus

Všiml si jak uhnula, když se jejich oči setkaly a v duchu se uchechtl.
Aukce? Ach...ano...koupil jsem nedávno jeden náhrdelník...
Spojil konečky prstů a zahleděl se na ní skrz ně.
Ale vás si nějak nevybavuji...omluvte mě, mám celkem špatnou paměť na jména.
Opět lhal, protože si jí pamatoval celkem dobře.
Říkáte velký zájem...tak...to bude těžké...otázka peněz pro mě nehraje žádnou cenu...jde o jisté...citové pouto...
A zase lhal...pro něj to byla v podstatě jen cetka, kterou koupil čistě z nudy a taky proto, aby nasral pár dražitelů.
Obávám se, že jsme se dostali do slepé uličky...jedna celá cesta vniveč...no...aspoň si projdu památky...Londýn je krásné město.
Na tváři se mu objevil úšklebek, měl něco co tahle pohledná hraběnka chtěla, na čem mu vůbec nezáleželo a co penězi vyplatit nemohla. Vypadalo to na zajímavý večer.
Silas
Admin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Povolení tohoto fóra: