Kostra postavy

Goto down

Kostra postavy

Příspěvek pro Silas za Sun Nov 04, 2012 1:01 am


Toto je kostra postavy, která vám usnadní tvorbu postavy. Zde uvedené věci jsou minimum, které by měla vaše postava obsahovat, samozřejmě můžete přidat i něco navíc, to se vždy cení kladně. Hotové postavy se posílají přes PM adminovi té či oné "rasy"(Ayano - vampýři, Silas - Lovci + dočasně dlaci.).

Jméno:
Jméno vaší postavy v jakémkoli jazyce - bylo by dobré, kdyby alespoň trochu souvisel s národností (Přeci jenom Čech, který se jmenuje Diego de La Vega, není zrovna dobrá kombinace Smile )

Rasa:
Vyberte si jakou "rasu" budete v naší hře reprezentovat. (Dlaky, Vampýry nebo lovce)

Výjimečnost:
Každá postava je něčím výjimečná, zde můžete uvést, čím je ta vaše. Berte v potaz, že výjimečnost by měla být nějakým způsobem reálná, ne příiš OP (100% nesmrtelný vampýr není to pravé ořechové) a nejlépe nějakým způsobem podepřena v historii vaší postavy.

Specializace:
Na co se vaše postava specializuje. Nemusí se specializovat na nic, může zvládat vše průměrně, nebo může být v něčem fakt dobrá. U lovců je to - Lov Dlaků, Lov Vampýrů. U dlaků je to - smysly (vaše smysly budou vytříbenější než smysly všech jiných dlaků a vampýrů), přeměna (dlaci specializující se na přeměnu zvládají lépe a méně bolestně své přeměny, dokážou také měnit jen určité části těla). Vampýři - manipulace (efektivnější manipulace nejen s lidmi), lov (takoví vampýři se stávají lepšími a nebezpečnějšími lovci).

Skutečný věk:
U lidí a dlaků se není na co ptát, prostě napíšete kolik let je vaší postavě. U vampýrů napíšete kolik let mu je opravdu (do závorky kdy zemřel=stal se vampýrem) a za to napíšete, na kolik vypadá.

Místo narození:
Kde se vaše postava narodila.

Vzhled:
Popište jak vaše postava vypadá, co si obléká a jiné zajímavé detaily. Obrázek je přínosem.

Povaha:
Jaké je vaše postava? Jak se chová?

Výbava:
Pokud je vaše postava lovec, tak napište, jakými zbraněmi se vybavuje (pamatujte, že se snažíme pohybovat v reálných mezích, takže plazmová puška, nukleární hlavice a mystický meč Uldorionu nejsou to pravé ořechové). Dávejte bacha, aby to vaše postava byla schopna unést.

Miluje:
Co má vaše postava ráda, nebo co miluje? Záliby koníčky a podobné věci.

Nesnáší:
Co vaše postava nesnáší?

Bojí se:
A čeho se bojí?

Historie:
Asi nejdůležitější část. Popište historii vaší postavy od narození až po současnost. Snažte se jí co nejvíce rozvést a obohatit něčím zajímavým, co pomůže GM ozvláštnit vám hru.

Pokud chcete něco přidat, bude to jen dobře, ale pro jistotu je dobré to probrat se svým GM.kód:
[center]

[u]Jméno:[/u]

[u]Rasa:[/u]

[u]Výjimečnost:[/u]

[u]Specializace:[/u]

[u]Skutečný věk:[/u]

[u]Místo narození:[/u]

[u]Vzhled:[/u] 

[u]Povaha:[/u]

[u]Výbava:[/u]

[u]Miluje:[/u]

[u]Nesnáší:[/u]

[u]Bojí se:[/u]

[u]Historie:[/u]
 
[/center]

avatar
Silas
Admin

Poèet pøíspìvkù : 122
Join date : 30. 10. 12
Age : 25

Zobrazit informace o autorovi http://darkhe.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru