Časová osa

Goto down

Časová osa

Příspěvek pro Ayano za Sun Nov 04, 2012 2:18 am


21. dubna roku 753 př. n. l. byl podle legendy založen Řím. Právě v tomto období vznikli první dlaci. Prvními z této ohromné rasy byli Romulus a Remus. Podle tradice se říká, že to byli démoni seslaní na zem do těl lidí. Tak vzniklo prokletí, které se pozvolně začalo šířit. Jejich rozvoj nezůstal bez povšimnutí. V těchto časech vznikají také první lovci - lidé, kteří si uvědomili, že tito démoni opravdu existují a chtěli tuto hříčku přírody vymítit.

Množení dlaků se netýkalo jenom Říma, soudobě i v jiných kulturách se začaly objevovat tyto smrtelně nebezpečná stvoření. Bylo to období rozkvětu, kdy se dlaci pozvolně šířili do celého světa. Jejich síla rostla, shromažďovali informace o svém prokletí a prosperovali.

To se dělo až do období prvních křížových výprav (1050 n. l), kdy se objevili první vampýři. V průběhu výprav bylo zajato mnoho lidí a někteří z nich se měli se svým životem rozloučit na šibenici. V ten moment se mnozí z nich domluvili, že raději zaprodají svou duši a zřeknou se Boha. Konal se rituál, během něhož ochutnali lidskou krev a prohlásili, že se stávají nesmrtelnými – zrodili se vampýři.

Vampýři se začali šířit ohromnou rychlostí, jednou z jejich výhod byla schopnost ovlivňovat obyčejné smrtelníky (lovci se proto začali specializovat i na ně). Vampýři rychle nabyli mnoha panství a pozemků. Mezi dlaky a vampýry začalo docházet k potyčkám, obě rasy se množily.

Se zámořskými plavbami se objevilo plno nových dlaků a vampýrů, kteří žili trochu jiným způsobem života. Nový dlaci byli navíc vychytralejší a dokázali hromadit moc podobně jako vampýři.

Prvním velkým historickým sporem byla bitva na řece Sommě během první světové války. V tak velkém konfliktu se skutečnost, že došlo k bitvě, mezi těmito rasami doslova ztratila. Obě utrpěly velké ztráty (na každé straně jich padlo 200 000) a na čas se stáhli, za účelem obnovení svých řad.

V druhé světové válce se žádná taková rozsáhlá bitva neodehrála. Obě strany na to šly chytřeji, napadali se po menších skupinách. Navíc třetí říše chtěla sílu těchto stvoření pro sebe a snažila se je chytat.

Studená válka byla těžkými časy pro obě rasy. Amerika i Rusko je bralo jako potencionální nepřátele.

V moderně době šlo především o rozkvět. K žádnému válečnému konfliktu zatím nedošlo.Znak vampýrů (2) a dlaků (1)
avatar
Ayano

Poèet pøíspìvkù : 74
Join date : 01. 11. 12
Age : 23

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru